گرچه داشتن مدرک‌های آموزشی و تحصیلی می‌ تونه به شما در بسیاری از جوامع و بازار کار کمک کنه؛ اما باید توجه داشته باشین که این فقط یک ابزاره و آدمهای زیادی هم بدون داشتن مدرک‌های آموزشی، موفقیت‌های بزرگی رو کسب کردن.

افراد باید بجای فکر کردن به مدرک، به سمت یادگیری و بهبود خودشون حرکت کنن تا بتونن در زندگی موفق باشن.

باید توجه داشت که مدرک فقط یه نشونه از آموزش و تحصیلات افراد هست و در بسیاری از موارد نمایانگر توانایی‌های واقعی فرد نیست.

واحدهای دانشگاهی نقش موثری در موفقیت های فردی و اجتماعی افراد نخواهند داشت و بهترین راه برای رسیدن به موفقیت، ارتقای تجربه، دانش و توانایی‌های شخصی شماست.

بنابراین، بهترین روش برای رسیدن به موفقیت، ارتقای تجربه و دانش شخصی شماست.

شما باید بدونی دنیای کار و رشد شخصی امروزی از همیشه پویاتر و تغییرپذیرتره.

به عبارتی، بسیاری از شغل‌ها و صنایع امروزی در حال تغییر و تحول مستمر هستن و این شما هستین که باید باهاشون همگام بشین تا بتونین در جامعه، پایداری داشته باشین.

در این شرایط، فقط داشتن مدرک آموزشی کافی نیست و باید همیشه به روز بودن و یادگیری مستمر رو در نظر داشته باشین. برای موفقیت در زمینه کاری و در زندگیتون، باید به دنبال بهبود و توسعه مهارت‌هاتون باشین.

شرکت در دوره‌های آموزشی در حوزه مهارت فردی و موفقیت، برای همه افراد در طول زندگی لازمه.

این دوره ها به شما کمک می‌کنه تا مهارت‌های مهمی رو که برای رسیدن به موفقیت در زندگی نیازه، یاد بگیرین.

این دوره‌ها به شما کمک می‌کنن که به رویاهاتون نزدیک‌تر بشین، خلاقیت و نوآوریتونو تقویت کنین، با موانع مختلف کنار بیایین، مهارت‌های خودتونو به سطح بالاتری برسونین و با افراد موفق آشنا بشین و از تجربیاتشون استفاده کنین. شرکت در وبینارهای موفقیت، فرصتیه برای شما برای شبکه‌سازی و برقراری روابط با دیگران .

موسسه نماآوای زندگی به شما توصیه میکنه با شرکت در دوره دانشگاه موفقیت و یادگیری پنج اصل اساسی موفقیت، در کوتاه‌ترین زمان و به بهترین شکل ممکن در روابطتون،کسب وکار و زندگیتون بیشتر بدرخشین. دکتر علیرضا سلیمی در دوره دانشگاه موفقیت با آموزش این پنج اصل، شما رو برای یه زندگی متفاوت برای کسب دست آوردهای بزرگ آماده می‌کنه.

با یادگیری این پنج مهارت مهم، شما می تونین گام بزرگی در توسعه فردی خودتون بردارین، تا شاهد تحولی عظیم در کار و زندگیتون باشین.  شما با شرکت در دوره  "دانشگاه موفقیت"، با تدریس بی‌نظیر دکتر سلیمی می‌تونین با درون‌مایه های اصلی موفقیت آشنا بشین و با تمرین، به پتانسیلهای درونی خودتون پی ببرین و با توانمندی هاتون روبرو بشین.

برای افزایش سطح رضایتمندی از خود و رسیدن به موفقیت، لازم نیست شما تموم مسیر رو به تجربه و آزمون و خطا بپردازین؛ بلکه می تونین در این راه از تجربه افراد موفق استفاده کنین و با شناخت فاکتورها و اصول اصلی موفقیت، مسیرتونو کوتاهتر کنین.

تجربه افراد موفق به عنوان یه منبع بزرگ از دانش، الهام و راهنمایی برای شما محسوب میشه. به دلیل اینکه این افراد میتونن با اشتراک این تجربیات و شرح مسیری که طی کردن، به شما در رسیدن به هدف‌هاتون کمک کنن.

در ادامه، به برخی از دلایل استفاده از تجربه افراد موفق برای رسیدن به موفقیت در زندگی اشاره میکنیم:

1- شناخت موفقیت: افراد موفق می‌تونن به دیگران کمک کنن تا مفهوم موفقیت رو بهتر درک کنن و روش‌هایی که موجب موفقیت اونها شده رو به اشتراک میگذارن.

2- الگو: دیدن افراد موفق و آشنایی با اونها، می‌تونه در شکل گیری الگوی مناسب و انگیزه برای رسیدن به موفقیت در شما بسیار موثر باشه.

3- پیشگیری از خطا: افراد موفق می‌تونن با به اشتراک گذاشتن تجربیاتشون به شما کمک کنن تا از اشتباهات اونها در گذشته یاد بگیرین و در مسیر رسیدن به موفقیتتون از این اشتباهات جلوگیری کنین.

4- افزایش سطح اعتماد به نفس: شناخت و استفاده از تجربه افراد موفق می‌تونه به شما کمک کنه تا به اعتماد به نفس بیشتری برای رسیدن به هدف‌هاتون تلاش کنین و با برخورد با مشکلات و موانع در مسیر رسیدن به موفقیت، به اراده و تلاش خودتون اعتماد بیشتری داشته باشین.

5- صرفه‌جویی در زمان و هزینه: به جای گذراندن زمان و هزینه برای یافتن مسیر مناسب، استفاده از تجربیات افراد موفق و شرکت در دوره های آموزشی موفقیت، میتونه به شما کمک کنه تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه ممکن از کارایی و موثربودن انتخابهاتون آگاه بشین.

موسسه نماآوای زندگی به شما توصیه میکنه تا با حضور در دوره "دانشگاه موفقیت"، از تجربیات ارزشمند جناب دکتر سلیمی بهره بگیرید.

دانشگاه موفقیت ویژه فرزندان شما:

شرکت در دوره دانشگاه موفقیت برای فرزندان بالای ۱۲ سال شما، مهارت‌های ضروری برای موفقیت در زندگی رو به اونها یاد میده. در این دوره مهارت‌هایی مثل همکاری، رهبری، حل مسئله، خلاقیت، ارتباطات بین فردی، مدیریت زمان و تصمیم گیری قوی در فرزند شما تقویت میشه. با شرکت در دوره های موفقیت، فرزند دلبند شما آگاهی بیشتری نسبت به دنیای پیرامونش پیدا میکنه و برای مقابله با چالش های جدید اعتماد به نفس بیشتری خواهد داشت. هدفمند میشه و ارزشهای خودشو در زندگی شکل میده.

در نتیجه، شرکت کردن فرزند شما در دانشگاه موفقیت بهش کمک می‌کنه تا آمادگی لازم رو برای زندگی در جامعه پیدا کنه و از سن پایین، در مسیر موفقیت حرکت کنه.

دانشگاه خانوادگی موفقیت فقط مخصوص افراد محصل و دانشگاهی نیست.

این دوره بی‌نظیر برای هر کسی در هر سنی که تشنه موفقیته و دوست داره به دست‌آوردهای بی‌نظیری برسه، کارایی داره.

این دوره برای تمام مادران و پدرانی که علاقمندن والدینی موفق برای فرزندانشون باشن و راه موفقیت رو به اونها نشون بدن؛ توصیه میشه. حتی اگه هنوز تحصیل در دانشگاه رو تجربه نکردین، می تونین با شرکت در دوره "دانشگاه موفقیت" سطح آگاهی و علم خودتون رو ارتقا بدین.

موسسه  نماآوای زندگی به شما توصیه میکنه با تک تک اعضای خانوادتون در این دوره آنلاین شرکت کنین تا رضایتمندی، شادی، آرامش و موفقیت رو در خانوادتون بنیانگذاری کنین.

خبر خوب اینکه، شما با یک ثبت نام میتونید در کنار اعضای خانواده این  دوره رو مشاهده کنید

دوره آموزشی دانشگاه موفقیت برای چه گروهی مفیده؟

افرادی که به دنبال خلق زندگی جدید هستن

افرادی که میخوان هدفمندتر زندگی کنن

افرادی که تشنه موفقیت هستن

مدیران سازمانی و کارآفرینان و پرسنل شرکت‌ها و…

معلمان و دانش‌آموزان، استادان دانشگاه‌ها و دانشجویان افرادی که میخوان از عمرشون استفاده مفیدتری داشته باشن

افرادی که از موفقیت می‌ترسن

افرادی که با مسیر موفقیت آشنا نیستن

افرادی که از شکست‌های پی‌در‌پی خسته شدن

اگه الان در این صفحه حضور دارین، این یه نشونه از علاقه عمیق شما به موفقیته. بنابراین این دوره می‌تونه برای شما با هر هدفی که در سر دارین، مفید باشه. پس توصیه می کنیم دوره ی به یادماندنی و موثر "دانشگاه موفقیت" رو با جناب دکتر سلیمی تجربه کنین.

سرفصل های دوره دانشگاه موفقیت:

۱. مدیریت زمان

۲. مدیریت خواب ، استراحت و ریکاوری

۳. مدیریت احساسات و هیجانات

۴. اعتماد بنفس و رفع خجولی

۵. مدیریت ارتباطات و فن بیان

6- جمع بندی مطالب و جلسه  پرسش و پاسخ

اگه در این دوره ثبت نام کردین و به هردلیلی نتونستین آنلاین بشین؛ نگران نباشین. فایل صوتی این برنامه در اختیار تمام شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.
فایل گواهینامه پایان دوره (تصویر گواهینامه) با امضای دکتر سلیمی و موسسه نما آوا هم تقدیم می گردد

زمان برگزاری : شنبه 20 خردادماه تا پنجشنبه 25 خردادماه(شش جلسه)

ساعت: 18 تا 21

تعداد جلسات: شش جلسه

نحوه  برگزاری: آنلاین، هر کجای دنیا که هستین! شما می‌توانید با استفاده از اینترنت (گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا PC)  و بصورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری در این برنامه شرکت کنین.

مدرس: دکتر علیرضا سلیمی

 دکتری علم تمرین و تغییر از آلمان

دارنده بالاترین سطح مدرک بین المللی کوچینگ از فدراسیون جهانی

دارای مدارک متعدد علمی و آموزشی از مراکز معتبر جهان

مبلغ آموزش: 2 میلیون تومان

ثبت نام برای 100 نفر سوم با 51٪ تخفیف ویژه:980 هزار تومان

 

ضمانت دوره: این دوره دارای ضمانت برگشت وجه می باشد در صورتی که در پایان دوره از آموزشهای ارائه شده رضایت نداشتید کل مبلغ پرداختی به شما بازگشت داده می شود

نکات مهم قبل از ثبت نام:

 1- لطفا هنگام ثبت نام و تکمیل فرم، فیلتر شکن دستگاه یا گوشیتونو قطع کنین

2- نام و نام خانوادگی تون رو  بصورت فارسی و کامل وارد کنین.