ظرفیت تکمیل شد

تور تفریحی آموزشی گرجستان نوروز97 (تفلیس+باتومی)

موسسه فرهنگی هنری نما آوای زندگی با مجوز رسمی برگزار میکند.


(پس از برگزاری چندین تور آموزشی و تفریحی در داخل کشور و تور نوروز سال گذشته
 به کشور ارمنستان)


Resized Image


امسال نوروز با

تور تفریحی،آموزشی بصورت گروهی
به کشور گرجستان دو شهر تفلیس+باتومی

 با حضور دکتر علیرضا سلیمی+استاد محمود هندی پور و مدیران موسسه نما آوا به مدت 5 شب اقامت و کلا  8 روز در فضایی شاد و صمیمی همسفر تان هستیم.


Resized Image


سفر رویایی و خاطره انگیزی را برایتان فراهم می نمائیم.

برنامه کلی تور بصورت زمینی و هوایی به شرح ذیل می باشد:

تاریخ3فروردین 97 حرکت از تهران با اتوبوس VIP  با صندلی تخت شو(25نفره مانیتور دار روی هر صندلی) و بصورت زمینی،
 9 فروردین برگشت به سمت ایران و 10 فروردین در تهران.

برنامه سفر هوایی در  انتهای همین مطلب اعلام شده است.


امکانات و برنامه های تور آموزشی و تفریحی گرجستان دو شهر تفلیس+شهر ساحلی باتومی+شهر ایقدیر ترکیه+ به همراهآموزش های شاد و مفرح توسط دکتر علیرضا سلیمی و استاد محمود هندی پور


تاریخ 3 فروردین 97 :

صبح زود حرکت از تهران از مسیر تهران، تبریز،ماکو و شهرمرزی بازرگان و ورود به کشور ترکیه و پس از طی 90 کیلومتر در کشور ترکیه و توقف چند ساعته و گشت و گذار در شهر زیبای ایقدیر ترکیه و سپس عبور از چند شهر ترکیه و نهایتا رسیدن به مرز مشترک ترکیه و گرجستان و خروج از ترکیه و ورود به کشور گرجستان و سپس ورود به شهر تفلیس


تاریخ 4 فروردین:

  اقامت در هتل چهار ستاره تاپ به همراه استخر،سالن ورزشی(GYM)و... 

از ساعت 18 به بعد، عزیزان تا فردا صبح در اختیار خودشان خواهند بود.


تاریخ 5 فروردین:

پس از صرف صبحانه در هتل، 2ساعت برنامه آموزشی دکتر سلیمی و استاد هندی پور را خواهیم داشت و سپس به گشت شهری تفلیس و بازدید از نقاط دیدنی شهر شامل:


کلیسای بزرگ سامبا

Resized Image


برج ساعت

Resized Image


مجسمه مادر

Resized Image


میدان آزادی تفلیس

Resized Image


نارین قلعه و کاخ شاه عباس

Resized Image


پل صلح

Resized Image


 تله کابین تفلیس

Resized Image


بام تفلیس

Resized Image


صرف نهار در رستوران ایرانی،گرجی آکوا پاپ

Resized Image


 مرکز خرید

Resized Image


ساعت 19 پایان برنامه خرید و بازگشت به هتل

از این ساعت به بعد عزیزان در اختیار خودشان خواهند بود.


تاریخ 6 فروردین:

پس از صرف صبحانه به سمت شهر بسیار زیبای سیقناقی که معروف است به شهر عشاق حرکت می نمائیم،

برنامه آموزشی و شاد در مسیر داخل اتوبوس توسط استاد هندی پور و دکتر سلیمی انجام خواهد شد،در این شهر زیبا پس از بازدید از جاذبه های خیلی خاص و بی نظیر شهر به سمت تفلیس باز می گردیم و از ساعت 19 زمان در اختیار خودتان خواهد بود.

Resized Image


تاریخ 7 فروردین:

پس از صرف صبحانه به سمت شهر ساحلی و بسیار زیبای باتومی حرکت خواهیم کرد،در طول مسیر آموزشهای اساتید ارائه خواهد شد.

سپس در هتل چهار ستاره تاپ نزدیک به دریا به همراه همه امکانات تفریحی و اقامتی با استخر سرپوشیده،سالن ورزشی(GYM) و... مستقر خواهید شد.

و از ساعت 19  زمان عزیزان در اختیار خودشان می باشد.

Resized Image


تاریخ 8 فروردین:

پس از صرف صبحانه 2 ساعت برنامه آموزشی در هتل خواهیم داشت و سپس گشت های ویژه ای در شهر باتومی برایتان در نظر گرفته ایم و از ساعت 18،زمان در اختیار خودتان خواهد بود.

Resized Image


Resized Image  


Resized Image


 

Resized Image


تاریخ 9 فروردین:

پس از صرف صبحانه شهر باتومی را ترک خواهیم کرد و عزیزانی که با پرواز به گرجستان تشریف آوردند از گروه جدا خواهند شد و به تفلیس جهت رفتن به فرودگاه باز خواهند گشت و با سایر عزیزان از مسیر و مرز جدیدی وارد خاک ترکیه خواهیم شد و 3 ساعت در بازارچه مشترک مرزی گرجستان و ترکیه جهت خرید لباس های ترک و محصولات ترک و گرجی توقف می نمائیم. و سپس به سمت مرز ایران ادامه مسیر خواهیم داد و پس از خروج از مرز ترکیه وارد خاک ایران در شهر بازرگان خواهیم شد و مسیر را ادامه خواهیم داد به سمت تهران و انشالله در 10 فروردین در تهران خواهیم بود.


لیدر فارسی زبان در تمام زمان ها با گروه همراه خواهد بود+یک پزشک ایرانی همراه گروه هستند+بیمه مسافرتی+سیم کارت گرجستان با 1 گیگ اینترنت در اختیارتان قرار خواهد گرفت.


هزینه خروج از کشور برای مسافرت زمینی فعلا مبلغ25هزار تومان و هوایی فعلا 75 هزارتومان می باشد که در صورت اعمال مبلغ خروج جدید در سال97 به اطلاع خواهد رسید و بعهده شرکت کنندگان گرامی خواهد بود.


  در صورت تمایل به شرکت در کنسرت ها،بلیت کنسرت مورد نظرتان را که در شهر تفلیس اجرا خواهد شد را می توانید با راهنمایی لیدرها، شخصا در هتل محل اقامت تهیه نمائید.


به اطلاع می رسانیم حدود 70 درصد برنامه های این تور تفریحی می باشد.


روزانه دو ساعت برنامه آموزشی در هتل خواهیم داشت،سایر آموزشها در طول مسیر حد اکثر 2 ساعت در اتوبوس ارائه خواهد شد و در صورت نیاز به مشاوره و پرسش از اساتید در کنار شما خواهند بود ضمنا  مدیران موسسه نیز با شما همراه هستند.


عدم شرکت در برنامه های آموزشی و تفریحی با اطلاع دادن به مدیر اجرایی تور

بلامانع می باشد.


هزینه برنامه هایی که در بالا قید شده،اقامت،صبحانه در هتل های محل اقامت و گشت به عهده موسسه می باشد. و تعداد کمی از هزینه هابعهده خودتان خواهد بود.


موسسه نماآوا به قصد کاهش هزینه های تور برای شرکت کنندگان محترم و احترام به سلیقه شما عزیزان و با توجه به اینکه بعضی از دوستان از وعده های غذایی نهار وشام استفاده نمی فرمایند،به غیر از وعده صبحانه،حق انتخاب وعده های نهار وشام را به شما عزیزان واگذار کرده.

با اینکار هم مبلغ کمتری پرداخت می فرمایید و هم نهار وشام را به میل وسلیقه خود انتخاب می فرمایید. ضمن اینکه در گرجستان  قیمت غذاها مناسب و متنوع است،اما مدیران تور، رستوران های خوب ایرانی و گرجی را شناسایی کردند که به شما معرفی و در صورت لزوم رفت و برگشت به رستورانها را هم برایتان فراهم می نمائیم.


در طول مسیر رفت به گرجستان و برگشت، لطفا برای خود یک وعده شام و نهار سبک به همراه داشته باشید،ضمن اینکه در این مسیرها در رستوران های خوب بین راهی برای صرف و تهیه غذا توقف خواهیم داشت.


تمامی گشت های پیش بینی شده که در بالا ذکر گردید برایتان رایگان خواهد بود و روز اول گشت شهری هم برایتان نهار رایگان در رستوران ایرانی در نظر گرفته ایم.


رفت و برگشت به شهر زیبای سیقناقی برای شما رایگان است و در صورت تمایل به تهیه خدمات و نهار و غیره،طبیعتا بر عهده شما عزیزان خواهد بود و  راهنمایی های لازم را از لیدرهایی که در گرجستان با ما همراه هستند می توانید دریافت نمائید.


صبحانه،استخر،سونا،سالن ورزشی در هتل محل اقامت برایتان رایگان خواهد بود.


چون تور گروهی هست ما تا جایی که ممکن هست،تلاش خودمان را بکار می بندیم تا شما کمترین هزینه های جانبی را داشته باشید.هر چند دوست داریم شما اصلا مبلغی بجز مبلغ تور هزینه نکنید اما  به تجربه متوجه شدیم بعضی از خدمات و هزینه های جانبی اگر از طرف تور اجباری و مبلغش از قبل دریافت گردد،به نوعی به عزیزان مسافر تحمیل شده و..


 ظرفیت تور60 نفر و ظرفیت باقیمانده تنها 5نفر می باشد.


هوای تفلیس و باتومی چگونه است؟

در شهر تفلیس طی 10 سال گذشته برف بر زمین ننشسته و در 12 بهمن امسال درجه هوای تفلیس 1 درجه بالای صفر بوده و به احتمال زیاد هوای بالای 10 تا15 درجه رو در نوروز تجربه نمائیم.شهر باتومی هم که در کنار دریای سیاه قرار دارد هوای نسبتا مناسبی دارد و کمی گرمتر از هوای شمال کشور خودمون در نوروز است.ولی احتمال بارش باران هم در این شهر زیاد است.


مبلغ تور به صورت زمینی: این تور کاملا ویژه و خاص می باشد

مدیرعامل موسسه نما آوا آقای حسن خطیبی به اتفاق مدیر اجرایی تور طی چند روز گذشته به مدت یک هفته با اتوبوس از طریق مرز ایران به ترکیه شهر ایقدیر و گرجستان شهرهای تفلیس و باتومی سفر کردند و  اکثر هتل ها و  اماکن و نقاط دیدنی را از نزدیک مورد بازدید و بررسی قرار داده اند و حتی در هتل هایی که قرار است شما در آن هتل ها اقامت داشته باشید اقامت کردند،و غذاهای رستورانهایی که قرار است شما در آنجا  میل فرمائید را تست کرده اند و...  تا سفری کاملا راحت و خاصی را برایتان فراهم نمائیم و و اینکه شما هیچ دغدغه خاصی بابت مشکلاتی که بعضا تعدادی از آژانس ها در ارائه خدمات و تعهدات و رها کردن مسافران در کشورهای خارجی ایجاد می نمایند نخواهید داشت قبل از سفر اخیر با تعدادی از این آژانس های ایران و گرجستان ارتباط گرفتیم و قیمت هتل ها و خدمات گشت هایشان را مورد بررسی قرار دادیم و با مراجعه به گرجستان و مشاهده هتل هایی که اعلام کرده بودند متوجه این نکته شدیم که تفاوت قیمت ها گاها با اختلاف 1میلیون تومان پائین تر از سایر آژانس ها در سطح ارائه خدماتشان و هتل های چهارستاره نامناسب و عدم تعهد به مسافرمی باشد و نهایتا با روش هایی که شگرد خودشان است در واقع در پایان سفر،مسافر در واقع همان مبلغ واقعی را به روشی دیگر هزینه کرده است،


  با رایزنی هایی که انجام دادیم بهترین خدمات و هتل و مناسب ترین قیمت را برایتان فراهم نمودیم  گشت های شهری و برون شهری را و امکانات متعددی را برایتان فراهم نمودیم تا شما در زمان مسافرت در یک کشور دغدغه و استرس خاصی را تجربه نکنید و نهایت تلاشمان را بکار میگیریم تور بسیار متفاوت و  خاصی را برایتان برگزار نمائیم.


(هم اکنون(بهمن تا20 اسفند) شما با مبلغ زیر یک میلیون می توانید سه شب فقط در تفلیس اقامت همراه با پرواز رفت و برگشت داشته باشید.)

(اما در نوروز مبلغ تورها هتل ها و پرواز ها در کشورمان کاملا متفاوت  و چند برابر خواهد شد،و به نوعی فصل پر تقاضاست و متاسفانه این موضوع افزایش نرخ ها را در کشورهای دیگر هم تعدادی از سودجویان هموطن رواج داده اند،در حالی که در کشورهای دیگر فصل کم تقاضاست.)

با توجه به اینکه این تور کاملا گروهی می باشد و شامل اقامت و بازدید دو شهر تفلیس و باتومی و گشت در شهر ایقدیر ترکیه است و با در نظر گرفتن حداکثر گشت های شهری و بین شهری و با حضور  اساتید و مدیران موسسه به همراه لیدر های فارسی زبان مسلط به زبان گرجی و پزشک ایرانی همواره در کنارتان هستند و با توجه به افزایش قیمت هتل ها و اقامت 5 شب،سه شب در تفلیس و دو شب در باتومی و خدمات در ایام نوروز و 8 روزه بودن سفر و آموزشهای شاد و مفرح و مشاوره با اساتید و اتوبوس دربست در اختیار گروه و از طرفی افزایش قیمت دلار در کشور که هنوز به ثبات نرسیده است.و تلاش ما برای گرفتن حداکثر تخفیف از هتل ها برای شما عزیزان


قیمت این تور بصورت زمینی با احتساب همه خدمات ذکر شده مبلغ   2/400/000دو میلیون و چهارصد هزار تومان می باشد.


سورپرایز بسیار ویژه هم در این سفر برایتان در نظر داریم که در حال رایزنی هستیم و در صورت قطعی شدن به شما اطلاع خواهیم داد.


دوستانی که علاقمند هستند در این تور تفریحی آموزشی 8روزه نوروزی
 با اساتید و موسسه نما آوا همراه باشند
 با توجه به اینکه کل ظرفیت تور 60 نفر می باشد لطفا از
هم اکنون  برای ثبت نام اقدام نمائید.


(مبلغ فرزندان زیر دو سال بدون صندلی اتوبوس و بدون تخت در هتل، رایگان است.

و فرزندان 2 تا 12 سال با صندلی و تخت در هتل دو میلیون تومان است)


سفر بصورت هوایی:

✳️(((عزیزانی که علاقمند هستند با پرواز به گرجستان تشریف بیاورند،لطفا با همین شرایط  ثبت نام نمایند ،پیشنهاد ما این است که این عزیزان هم با اتوبوس سفر نمایند و برنامه های شاد و مفرحی در طول سفر پیش بینی کرده ایم که دوستان عزیز احساس خستگی نکنند،

این عزیزان هم خودشان می توانند برای عصر روز 4 فروردین برای مسیر رفت و 9 فروردین ساعت هشت شب به بعد برای مسیر برگشت بلیت تهیه نمایند و ما هماهنگ میکنیم این عزیزان را از فرودگاه تفلیس به هتل محل اقامت گروه بیاوریم،

قیمت فقط بلیت و رفت و برگشت با هواپیما که تا کنون توسط ایرلاین ها و چارتر کننده ها مشخص گردیده است1700 یک میلیون و هفتصد هزار تومان تعیین شده که احتمال دارد هر روز افزایش و شاید هم در روزهای آخر اسفند کاهش پیدا نماید.لذا این عزیزان در هتل در عصر 4 فروردین به گروه می پیوندند و جای این عزیزان در اتوبوس محفوظ است و در طول سفر با ما همراه خواهند بود.

ضمنا در صورت ضرورت موسسه هم می تواند برای این عزیزان بلیت به قیمتی که تا کنون مشخص شده تهیه نماید،و بنا بر این با احتساب قیمت فعلی 1700 رفت و برگشت با پرواز+2400  هزینه های تور جمعا 4100 چهار میلیون صد هزار تومان خواهد بود.


 داشتن پاسپورت ( گذر نامه) با اعتبار 5 ماهه از فروردین 97 از ضروریات این سفر می باشد و نیازی به گرفتن ویزا برای گرجستان و کشور ترکیه نیست.


 

لطفا مبلغ پیش پرداخت 1400 یک میلیون و چهارصد هزار تومانی را

برای هر نفر پرداخت نمائید

و ما بقی 1یک میلیون تومان را لطفا تا دهم

اسفند تسویه نمایند.

در صورت انصراف پس از ثبت نام تا پایان بهمن امکان  عودت

کل مبلغ ثبت نام برایتان وجود خواهد داشت.


 توجه بسیار مهم،قبل از تکمیل فرم:

1-نام و نام خانوادگی و شماره موبایل خودتان را وارد نمائید و تیک داخل مربع را فعال و دکمه آبی ارسال را بزنید،ثبت نام شما انجام میشود و با پرداخت آنلاین ثبت نام شما قطعی میشود

2-لطفا توجه نمائید:اگر برای همراهان خود نیز ثبت نام می نمائید،تعداد نفرات همراه خود(بجز خودتان) را با علامت مثبت و منفی انتخاب کنید،مشخصات آنها را تکمیل نمائید و تیک داخل مربع را فعال و دکمه آبی ارسال را بزنید،ثبت نام شما و همراهان انجام میشود.

3-لطفا فقط اگر تصمیم شما برای حضور در این تور تا حدود زیادی قطعی می باشد،فرم ذیل را تکمیل نمائید.

4-نام و شماره موبایل تکراری به هیچ عنوان در سیستم ثبت نام وارد نکنید

5-هنگام ورود شماره موبایل(مخصوصا با گوشی و تبلت) فقط زبان تایپ متن را لاتین و شماره موبایل را وارد نمائید.

6- لطفا  هنگام وارد کردن مشخصات برای فرزندان در کنار نام سن فرزند را هم قید نمائید.

7- اطلاعات بیشتر سفر پس از ثبت نام از طریق کانال تلگرام که مختص این تور ایجاد می گردد و به شما اعلام خواهد شد،هم در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

8- در صورت نیاز به اطلاعات و راهنمایی بیشتر لطفا با عضویت در گروه پشتیبانی در تلگرام از طریق لینک ذیل با ما در ارتباط باشید یا لطفا تماس بگیرید.

https://t.me/joinchat/Bb8DLkNmcS4ZyaTvChA6sg

 


موسسه فرهنگی و هنری نما آوای زندگی

مرکز آموزش مهارتهای زندگی با مجوز رسمی

تلفن:

02122038013

وب سایت:

www.namaava.com


ثبت نام سریع و آسان

 از طریق فرم ذیل و پرداخت آنلاین:

 

ظرفیت تکمیل شد


توجه :این قسمت فقط مخصوص ثبت نام نفرات همرا ه می باشد
در صورت ثبت نام برای نفرات دیگر ،تعداد نفرات همراه را در قسمت زیر انتخاب و سپس مشخصات آنان را وارد نمایید.تور نوروزی کشور گرجستان-تفلیس+باتومی: تفریحی و آموزشی با حضور دکتر سلیمی و استاد هندی پور 3 تا 10 فروردین97 (پیش پرداخت)

مبلغ 14000000 ریال