عزیزانی که علاقمند هستند،همه سمینارها و همایش های آنلاین موسسه (اطلاع رسانی بصورت رایگان) از طریق ایمیل و پیامک برایشان ارسال شود لطفا  ضمن مطالعه مطالب  فرم ذیل صفحه را تکمیل نمایند.

 

زندگی گرانبهاست،فرصت آموختن را از دست ندهیم.

موسسه فرهنگی و هنری نما آوای زندگی

با نام اختصاری نما آوا (namaAva) پس از چندین سال تلاش و ساخت سامانه های مختلف و بکارگیری برنامه های خارجی جهت پخش آنلاین،که هر کدام به دلایل فنی و نیاز به نصب نرم افزار های خاص دچار مشکل میشدند،خوشبختانه این بار سامانه بسیار پیشرفته ایرانی و به زبان فارسی بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم افزار،و دارای صفحه کاربری زیبا و آسان را برای پخش آنلاین و زنده سمینارها با مشارکت و همکاری متخصصان داخلی راه اندازی نموده است.

خبر خوش برای شما عزیزان این است که از این پس در هرکجای ایران و جهان که زندگی می نمائید و امکان شرکت در سمینارهای حضوری موسسه برایتان فراهم نشد،در سمینارها و دوره های آموزش مهارت های زندگی و موفقیت اساتید درجه یک ایران و جهان بصورت آنلاین و مستقیم صوتی و تصویری از طریق:کامپیوتر،گوشی موبایل و تبلت با سرعت متوسط اینترنت به سامانه متصل شوید.

خبرهای خوش تر اینکه:

میزان مصرف اینترنت شما در سامانه:

برای مشاهده یک برنامه آنلاین چهار ساعته حدود450 مگابایت (کمتر از نیم گیگ)می باشد،
چون تصاویر از سمت سرورهای پیشرفته موسسه پخش می شود،میزان اینترنت مصرفی شما بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد،بنابراین حداکثرحدود 3هزارتومان هزینه اینترنت شما در هر برنامه خواهد شد.

ضمنا تعدادی برنامه و وبینار(سمینار آنلاین)هدیه ما به شما می باشد و کاملا رایگان است که به اطلاع شما خواهد رسید.


اگر قبلا در این قسمت دریافت پیام های اطلاع رسانی ثبت نام نمودید و وارد سامانه پخش آنلاین موسسه نما آوای زندگی شده اید و با نحوه ورود و استفاده از سامانه آشنایی دارید

نیازی به ثبت نام مجدد نیست.

 

اگر تا کنون به سامانه پخش آنلاین موسسه وارد نشده اید و مخاطب جدید هستید،لطفا فرم ذیل صفحه را تکمیل و ارسال نمائید.

توجه:

لطفا فقط نام و مشخصات خودتان را فونت فارسی وارد نمائید،و برای دوستان دیگر ثبت نام نکنید، چون از این پس برایشان همایش ها اطلاع رسانی میشود،ضمنا هنگام ورود شماره موبایل،زبان گوشی خود را لاتین و شماره موبایل را کامل وارد و تیک علامت مربع را فعال و دکمه ارسال را بزنید ثبت نام شما انجام خواهد شد.

با تشکر

ثبت نام سریع و آسان

 از طریق فرم ذیل:

تکمیل ظرفیت