برگزار شد

زندگی گرانبهاست،فرصت آموختن را از دست ندهیم.


 ثبت نام در وبینار: مشاوره آنلاین با استاد محمود هندی پور،روانشناس،مشاور و درمانگر


موسسه فرهنگی و هنری نما آوای زندگی با نام اختصاری نما آوا (namaAva)با مجوز رسمی

و بیش از15 سال سابقه و تجربه در امر آموزش مهارتهای زندگی و موفقیت، پس از چندین سال تلاش و ساخت سامانه های مختلف و بکارگیری برنامه های خارجی جهت پخش آنلاین و صرف هزینه های زیاد،که هر کدام به دلایل فنی و نیاز به نصب نرم افزار های خاص دچار مشکل میشدند،خوشبختانه این بار سامانه بسیار پیشرفته ایرانی و به زبان فارسی بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم افزار،و دارای صفحه کاربری زیبا و آسان را برای پخش آنلاین و زنده سمینارها با مشارکت و همکاری متخصصان داخلی راه اندازی نموده است.

خبر خوش برای شما عزیزان این است که از این پس در هرکجای ایران و جهان که زندگی می نمائید و امکان شرکت در سمینارهای حضوری موسسه برایتان فراهم نشد،در سمینارها،دوره های آموزش مهارت های زندگی و موفقیت توسط اساتید دارای صلاحیت علمی و آموزشی و درجه یک ایران و جهان بصورت آنلاین و مستقیم بصورت صوتی و تصویری از طریق:کامپیوتر،گوشی موبایل و تبلت شرکت فرمائید.

وبینار چیست؟

وبینار،سمینار یا برنامه آموزشی است که در محیط وب برگزار می شود،به عبارتی دیگر پخش زنده و مستقیم توسط برگزارکننده یا استاد و دریافت توسط مخاطبین گرامی می باشد.

 شما بدون اینکه لازم باشد در یک فضای خاصی مانند کلاس ،آموزشگاه یا سالن همایش حضور پیدا نمائید در حالی که در منزل یا محل کار یا هر کجای ایران و جهان که تشریف دارید در یک سمینار،برنامه آموزشی یا جلسه ی گفتگو شرکت فرمائید.

خبرهای خوش تر اینکه:

میزان مصرف اینترنت شما در سامانه:

برای مشاهده یک برنامه آنلاین چهار ساعته حدود450 مگابایت (کمتر از نیم گیگ)می باشد،
چون تصاویر از سمت سرورهای پیشرفته موسسه پخش می شود،میزان اینترنت مصرفی شما بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد،بنابراین حداکثرحدود 3هزارتومان هزینه اینترنت شما در هر برنامه خواهد شد.


 ثبت نام: مشاوره و گفتگو در فضای آنلاین

محمود هندی پور: مشاور متبحر،روانشناس درمانگر و مربی بین المللی

 

Resized Image

موضوع برنامه: پرسش و پاسخ و مشاوره درباره مشکلات شخصی و اختلافات خانوادگی زوجین

این وبینار بصورت کاملا کارگاهی با تعامل و مشارکت شرکت کنندگان با امکانات پیشرفته صوتی و تصویری برگزار خواهد شد.


عزیزان شرکت کننده در این برنامه می توانند، سوالات ،مسائل و مشکلات خودشان را بصورت متن،یا

گفتگوی صوتی و مستقیم با استاد و در صورت تمایل خودشان بصورت همزمان صوتی و تصویری مطرح و پاسخ های استاد را بشنوند.


ضمنا هیچ مشخصاتی از شرکت کنندگان برای سایر مخاطبین بجز استاد قابل مشاهده نخواهد بود،لذا مسائلتان را به راحتی و بدون دغدغه در هنگام پخش برنامه مطرح نمائید.

شرکت در این برنامه مخصوص افراد بالای 18 سال می باشد


مبلغ ثبت نام : هدیه و عیدی موسسه به شما همراهان گرامی

زمان پخش:

دوشنبه 27 فروردین97

از ساعت:16:30 تا 18


ظرفیت این وبینار محدود است جمعا 60 نفر

لطفا قبل از تکمیل ظرفیت،برای ثبت نام اقدام نمائید.


توجه بسیار مهم:

در حال حاضر این وبینار فقط از طریق کامپیوتر،گوشی های موبایل و تبلت که داری سیستم عامل اندروید هستند قابل پخش می باشد

عزیزانی که از گوشی ها و تبلت های آیفون(محصولات اپل و سیستم عاملios )استفاده می نمایند به دلیل اعمال محدودیت شرکت سازنده امکان استفاده را ندارند امیدواریم به زودی این مشکل هم مرتفع شود.پیشنهاد میشود این عزیزان فعلا از دستگاه های اندروید یا کامپیوتر استفاده نمایند.


نحوه ثبت نام:

1-نام و نام خانوادگی و شماره موبایل خودتان را در فرم ذیل صفحه وارد نمائید و تیک داخل مربع را فعال و دکمه آبی ارسال را بزنید،ثبت نام شما انجام میشود،

سپس اطلاعات بیشتر و نحوه استفاده از سامانه پخش آنلاین سریعا به شما نمایش داده می شود،لطفا مطالب را مطالعه و لینک سامانه و شناسه کاربری و گذرواژه را یاداشت نمائید،

ضمنا لینک ورود،شناسه و گذرواژه اگر شما موبایل خودتان را کامل و به درستی وارد نمائید برایتان پیامک و اگر هم ایمیل خود را وارد نمائید برایتان ایمیل خواهد شد.

2-لطفا توجه نمائید:چون برنامه آنلاین می باشد از ثبت نام برای نفرات همراه در قسمت فرم خودداری نمائید و هر عزیزی که بخواهد در برنامه شرکت نماید،باید خودش این مراحل را طی نماید.

3-لطفا فقط اگر تصمیم شما برای حضور در این جلسه قطعی می باشد و موبایل و تبلت اندرویدی یا کامپیوتر دارید،فرم ذیل را تکمیل و ثبت نام نمائید.

4-نام و شماره موبایل تکراری به هیچ عنوان در سیستم ثبت نام وارد نکنید.

5-هنگام ورود شماره موبایل(مخصوصا با گوشی و تبلت) فقط زبان تایپ متن را لاتین و شماره موبایل را واردنمائید (حتی اگر شماره را بصورت عدد فارسی مشاهده نمودید.)


ثبت نام سریع و آسان با تکمیل فرم ذیل:

 

برگزار شد

تکمیل ظرفیت