نکات بسیار مهم و نحوه استفاده از سامانه پخش آنلاین:

استفاده و ورود به سامانه پخش آنلاین(وبینار) بسیار آسان است و هیچ نیازی به نصب نرم افزار خاصی ندارد(فقط باید از مرورگر سازگار با

سامانه استفاده نمائید.

لطفا ابتدا مطالب و روش استفاده ذیل را دقیق مطالعه فرمائید و وارد صفحه آزمایشی سامانه آنلاین شوید اگر امکان ورود را داشتید با پر کردن فرم انتهای همین صفحه در برنامه آنلاین ثبت نام نمائید.


Resized Image


 1- لطفا در هنگام ورود به سامانه،ابتدا حتما فیلترشکن (VPN) سیستم خود را خاموش نمایید.


Resized Image


2-  تصویر مرورگر فایر فاکس/ گوگل کروم

حتما ابتدا یکی از مرورگرهای گوگل کرومChrome یا فایر فاکس Firefox بروز رسانی یا آپدیت شده را از طریق برنامه بازار یا گوگل پلی بر روی دستگاه خود( گوشی،تبلت،لب تاپ،یا کامپیوتر)  نصب نمائید،اگر یکی از مرورگرها فوق بر روی دستگاه شما نصب است فقط  مرورگر خود را آپدیت (بروز رسانی) نمائید.


Resized Image


 3- درقسمت جستجو یا سرچ یکی از مرورگرها (ترجیحا گوگل کروم) آدرس ذیل (سامانه تست و آشنایی)

   https://webinar.namaava.com/ch/test  

را کپی یا تایپ نمائید و وارد شوید(همانند اینکه وارد وب سایت های مورد نظرتان میشوید) قسمت نشان داده شده با فلش قرمز رنگ)

لطفا روی لینک فوق مسقیما کلیک نفرمائید،چون معمولا با مرورگرهای پیش فرض دستگاه شما غیر از گوگل کروم و فایر فاکس لینک را باز می نماید.

Resized Image

  4-در صورتی که گزینه ورود را همراه با نام کاربری و گذرواژه مشاهده نمودید، (تصویر بالا)

مرورگر شما درست و کامل است و شما امکان استفاده از سامانه را دارید.

Resized Image

 5-  با مشاهده صفخه فوق اکنون با  وارد کردن نام کاربری و گذر واژه ذیل:

نام کاربری:  test

 گذرواژه:   test

بر روی گزینه ورود کلیک نمائید سپس نام و نام خانوادگی خودتان را ترجیحا به فارسی در سامانه تایپ و تائید نمائید وارد صفحه داخلی سامانه پخش(صفحه تست و آشنایی) خواهید شد.

Resized Image

در قسمت بالای سامانه راهنمای کامل استفاده از سامانه رو مشاهده نمائید و بخش های مختلف رو مشاهده نمائید و سپس از سامانه خارج شوید.

 

توجه مهم:  آدرس و لینک فوق با پسوند test صرفا جهت آشنایی و نحوه استفاده شما از سامانه ایجاد گردید،  با آدرس صفحه اصلی سامانه فرق دارد و نام کاربری و گذرواژه اصلی بعد از ثبت نام در برنامه آنلاین (فرم ثبت نام انتهای همین صفحه) در اختیارتان قرار میگیرد و برنامه زنده در ساعت های اعلام شده در صفحه اصلی پخش خواهد شد نه در قسمت تست و آشنایی.

Resized Image

6-  اگر با  پیغام فوق مواجه شده اید، مستقیما رو لینک و آدرس کلیک کرده اید و مرورگر دستگاه شما بصورت پیش فرض روی مرورگر دیگری تنطیم شده است، لطفا با مرورگرهای گوگل کروم یا فایر فاکس بروز رسانی شده (آپدیت) وارد شوید،یا از قسمت تنظیمات گوشی خود مرورگر پیش فرض را روی گوگل کروم یا فایر فاکس تنظیم نمائید.

Resized Image

7- عزیزانی که از گوشی ها و تبلت های آیفون(محصولات اپل و سیستم عاملios )استفاده می نمایند به دلیل اعمال محدودیت شرکت سازنده امکان استفاده را ندارند انشالله به زودی این مشکل هم مرتفع خواهد شد، پیشنهاد میشود این عزیزان فعلا از دستگاه های اندروید یا کامپیوتر استفاده نمایند.

در حال حاضر این برنامه از طریق کامپیوتر،لپ تاپ و همچنین گوشی های موبایل و تبلت هایی که داری سیستم عامل اندروید هستند قابل پخش می باشد.

Resized Image

8- اگر همه مراحل فوق را درست انجام داده اید و این صفحه برای شما نمایش داده نمی شود یا نمایش داده میشود ولی امکان ورود به صفحه داخلی سامانه  پخش را ندارید،سرعت اینترنت شما پائین است یا فیلتر شکن شما بصورت کامل قطع نشده است.

راهنمایی بیشتر: اگر نیاز به راهنمایی بیشتری دارید پیشنهاد میکنیم از طریق لینک ذیل عضو گروه پشتیبانی سامانه آنلاین در تلگرام شوید همکاران ما شما را راهنمایی مینمایند.

https://goo.gl/asYD4w


  موسسه فرهنگی و هنری نما آوای زندگی

مرکز آموزش مهارتهای زندگی
با مجوز رسمی
تلفن: 02122038013 (ده خط)

وب سایت: www.namaava.com