• بخندیم و بیاموزیمLaughingLaughing
  • همراه با تکنیک های غلبه بر افسردگی
  • استرس و اضطراب
  • یوگای خنده و اجرای گروهی انواع خنده

با هنرمندی خواننده محبوب:کوروش لاوه ایی

 

بهره گـیـری از " خنده" برای درمان ناهنجاری های فکـری و عارضـه های جـسمـی، نخستین بار نیست که به مرحله اجرا درمی آید. پیش از این در کشور ژاپن به معجزه خنده پی برده و  از آن برای آرامش روح و روان استفاده نموده اند...

نتایج بررسی‌ها تایید كرد كه خنده درمانی ،نگرانی و آشفتگی در بیماران را 20 درصد كاهش می‌دهد كه این بازده برابر با روش دارو درمانی و مصرف داروهای معمول روان پریشی است. پس از 122 هفته اجرای برنامه‌های خنده درمانی، شادی و رفتارهای مثبت دراین بیماران مشاهده شد.

 

یوگای خنده!

اگر خندیدن برای شما دشوار است و ماهیچه های صورت تان به خندیدن عادت ندارد، محمود هندی پور، روان شناس و مشاور به شما می گوید که چطور می توانید راحت تر بخندید.

 

شاید شما جزو کسانی هستید که تصور می کنید زندگی بر وفق مرادتان نیست، دلخوشی ندارید و به این ترتیب به واسطه این حال بد، دلیلی برای خندیدن و شاد بودن پیدا نمی کنید. شاید هم پیش خودتان فکر کنید که اصلا چرا باید بخندم؟ واقعیت این است که خنده برای بهبود شما مزایای زیادی به همراه دارد. علاوه بر این روشی وجود دارد که به شما کمک می کند راحت تر و بدون دلیل بخندید، شادی را تمرین کنید و در نهایت جسم و روح سالم تری داشته باشید.

خنده و کاهش استرس:

در تمام بیماری های روانی ردپایی از استرس و اضطراب وجود دارد؛ تا جایی که برخی روانشناسان بر این عقیده اند که اضطراب مادر همه بیماری های روانی است. نکته جالب توجه اینکه خندیدن می تواند تا حد زیادی بر مدیریت استرس تاثیرگذار بوده و با ایجاد تغییر در وضعیت ترشحات هورمونی و آزاد کردن هورمون های آدرنالین و نورآدرنالین در خون عمل 2 مرحله ای پاسخ و استراحت را تسهیل کرده و در نتیجه با رفع استرس و فشارهای روزمره در فرد احساس شادابی و رهایی ایجاد کند.

یوگای خنده چیست؟

یکی از روش هایی که می تواند به خندیدن شما کمک کند، دنبال کردن تمرینات یوگای خنده است. اگر جزو افرادی هستید که خندیدن برای شما دشوار است و بیشتر اوقات بخش جدی زندگی خود را زندگی می کنید و ماهیچه های صورت تان به خندیدن عادت ندارد این تمرینات برای شما مفید خواهد بود. مهم ترین اصل یوگای خنده این است که افراد یاد بگیرند حتما نیازی نیست با دلیل به موضوعی خاص بخندند آن ها می آموزند که گاهی خندیدن بدون دلیل را تمرین کنند و آگاهانه بخندند. 

  • آیا تاکنون از خود پرسیده ایدکه چند بار در روز از ته دل می خندید؟

 

  • آیا آدم خوش خنده و خوشرویی هستید یا گرفته و عبوس و به اصطلاح جدی و مبادی آداب!

 

اینبار استاد محمود هندی پور آمده است تا شما را با راز و رمزها و فواید خنده آشنا کند.

 

« پیشنهاد میکنیم در این سمینار شاد،مهیج و آموزنده شرکت کنید و با یادگیری این آموزش ها زندگی شادتری را تجربه کنید»

جهت مشاهده رزومه استاد محمود هندی پور  لطفا اینجا را کلیک نمایید.

 

 

 

زمان برگزاری این سمینار یکشنبه 24 اردیبهشت ماه96 از ساعت 17 الی 20

مکان برگزاری آن شهرک غرب- بلوار دریا
 
مبلغ ثبت نام : مبلغ 40000 (چهل هزار تومان) میباشد.
 
اگر خرید بلیت این سمینار را به صورت آنلاین انجام دهید فقط مبلغ 35000 (سی و پنج هزارتومان) را پرداخت خواهید کرد.